Ranking liceów Kraków

III Prywatne Liceum Ogólnokształcące to jedno z najlepszych liceów w Krakowie. Osiągnięcie wysokiego poziomu było możliwe dzięki bardzo dobrej współpracy uczniów z doświadczoną i stosującą nowoczesne metody nauczania kadrą pedagogiczną oraz trosce rodziców, którzy aktywnie uczestniczą w życiu szkoły.

III Prywatne Liceum Ogólnokształcące – najlepsze LO w Krakowie!

Nasza szkoła co roku plasuje się na wysokich miejscach w rankingach liceów w Krakowie, m.in. dzięki doskonale opracowanym programom nauczania, dostosowanym do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów. Kształcimy młodych ludzi z myślą o ich przyszłości, dlatego w naszej szkole mają oni możliwość bardzo dobrego opanowania takich języków obcych, jak angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski a nawet język łaciński. Dbamy o rozwój ich kompetencji informatycznych i możliwości swobodnego posługiwania się dorobkiem kultury wysokiej. Wspieramy swoich wychowanków na drodze do zdobywania osiągnięć naukowych oraz rozwijania własnych umiejętności i zainteresowań. Oferujemy zajęcia, które przygotują ich do zdania dodatkowych przedmiotów na poziomie rozszerzonym. Na naszą pozycję w rankingach liceów w Krakowie duży wpływ ma również wyposażenie szkoły oraz metody przeprowadzania zajęć. Uczęszczając do III Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego możecie być pewni, że korzystacie wyłącznie z najbardziej efektywnych sposobów zdobywania wiedzy.

Ranking III Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie

Dobra pozycja w rankingu najlepszych LO w Krakowie jest konsekwencją również głębokiego przekonania, że oprócz wysokich wyników w nauce, równie ważna jest atmosfera panująca w szkole. Dlatego też, naszym zdaniem każde liceum w Krakowie powinno mieć wewnętrzny ranking oparty nie tylko na osiąganych sukcesach, ale przede wszystkim na poziomie zadowolenia uczniów i rodziców z bycia częścią szkoły. W III Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie stawiamy na stworzenie, jak najlepszych warunków do pracy, które pomogą nie tylko zrealizować podstawę programową, ale również nauczą praktycznych umiejętności niezbędnych do podjęcia studiów na wyższej uczelni, a później podjęcia satysfakcjonującej pracy.

Ranking liceów w Krakowie pomoże Ci podjąć decyzję, która szkoła będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Pamiętaj jednak drogi Uczniu i Rodzicu, że nie tylko bardzo dobre oceny na świadectwie są ważne w życiu. Jeśli szukasz szkoły, która doskonale przygotowuje zarówno do egzaminu maturalnego, jak i rozwija w uczniach pasję i poczucie własnej wartości, to doskonale trafiłeś! Zapisz się już dziś do III Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Zapraszamy!

Więcej informacji na temat naszego liceum znajdziecie na stronie głównej: http://www.iiiplo.krakow.pl