III Prywatne Liceum Ogólnokształcące

Ranking liceów

Ranking liceów Kraków

 
III Prywatne Liceum Ogólnokształcące to jedno z najlepszych liceów w Krakowie. Osiągnięcie wysokiego poziomu było możliwe dzięki bardzo dobrej współpracy uczniów z doświadczoną i stosującą nowoczesne metody nauczania kadrą pedagogiczną oraz trosce rodziców, którzy aktywnie uczestniczą w życiu szkoły.

III Prywatne Liceum Ogólnokształcące – najlepsze LO w Krakowie!

 
Nasza szkoła co roku plasuje się na wysokich miejscach w rankingach liceów w Krakowie, m.in. dzięki doskonale opracowanym programom nauczania, dostosowanym do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów. Kształcimy młodych ludzi z myślą o ich przyszłości, dlatego w naszej szkole mają oni możliwość bardzo dobrego opanowania takich języków obcych, jak angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski a nawet język łaciński. Dbamy o rozwój ich kompetencji informatycznych i możliwości swobodnego posługiwania się dorobkiem kultury wysokiej. Wspieramy swoich wychowanków na drodze do zdobywania osiągnięć naukowych oraz rozwijania własnych zainteresowań. Oferujemy zajęcia, które przygotują ich do zdania dodatkowych przedmiotów na poziomie rozszerzonym. Na naszą pozycję w rankingach liceów w Krakowie duży wpływ ma również wyposażenie szkoły oraz metody przeprowadzania zajęć. Uczęszczając do III Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego możecie być pewni, że korzystacie wyłącznie z najbardziej efektywnych sposobów zdobywania wiedzy.

Ranking III Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie

 
Dobra pozycja w rankingu najlepszych LO w Krakowie jest konsekwencją również głębokiego przekonania, że oprócz wysokich wyników w nauce, równie ważna jest atmosfera panująca w szkole. Dlatego też, naszym zdaniem każde liceum w Krakowie powinno mieć wewnętrzny ranking oparty nie tylko na osiąganych sukcesach, ale przede wszystkim na poziomie zadowolenia uczniów i rodziców z bycia częścią szkoły. W III Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie stawiamy na stworzenie, jak najlepszych warunków do pracy, które pomogą nie tylko zrealizować podstawę programową, ale również nauczą praktycznych umiejętności niezbędnych do podjęcia studiów na wyższej uczelni, a później podjęcia satysfakcjonującej pracy.

Ranking liceów w Krakowie pomoże Ci podjąć decyzję, która szkoła będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Pamiętaj jednak drogi Uczniu i Rodzicu, że nie tylko bardzo dobre oceny na świadectwie są ważne w życiu. Jeśli szukasz szkoły, która doskonale przygotowuje zarówno do egzaminu maturalnego, jak i rozwija w uczniach pasję i poczucie własnej wartości, to doskonale trafiłeś! Zapisz się już dziś do III Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Zapraszamy!

Więcej informacji na temat naszego liceum znajdziecie na stronie głównej: http://www.iiiplo.krakow.pl