III Prywatne Liceum Ogólnokształcące

Szkoły ponadpodstawowe

Wybór szkoły ponadpodstawowej 

 
Wybór idealnej szkoły ponadpodstawowej w Krakowie nie należy ani do szybkich, ani do łatwych decyzji. Chcąc zapewnić swojemu dziecku, jak najlepszą przyszłość przeglądamy rankingi szkół, sprawdzamy opinie oraz dowiadujemy się, jakie możliwości rozwoju oferuje dana placówka oświatowa. Uczniowie również stają przed nie lada wyzwaniem.

Wybrać szkołę ponadpodstawową, do której chcą iść koledzy, czy może zdecydować się na coś zupełnie innego?

Zarówno rodzice, jak i uczniowie, borykają się z jeszcze jednym pytaniem - jaki rodzaj szkoły ponadpodstawowej  wybrać?

III Prywatne Liceum Ogólnokształcące to strzał w dziesiątkę!

Szkoły ponadpodstawowe w Krakowie

 

Chociaż w ostatnich latach technika czy szkoły branżowe zyskały popularność to jednak uczniowie wciąż najczęściej decydują się na kontynuację nauki w liceum ogólnokształcącym. Wybór III Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, jako szkoły ponadpodstawowej to strzał w dziesiątkę! Zapewniamy najlepsze warunki edukacji oraz przyjazną atmosferę. Ze względu na małą liczebność klas, w naszym Liceum podchodzimy do ucznia podmiotowo i tak samo poważnie traktujemy jego potrzeby oraz możliwości. Realizowane w szkole programy nauczania opracowane zostały zgodnie z założeniami podstawy programowej oraz w oparciu o wiele lat doświadczenia w pracy z uczniami. Stawiamy nie tylko na przekazanie niezbędnej wiedzy, ale również nabycie praktycznych umiejętności przydatnych w późniejszym życiu.

Umożliwiamy naukę języków obcych, takich jak angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, a nawet łaciński. Organizujemy liczne wyjścia do krakowskich instytucji kulturalnych, co sprawia, że nasi uczniowie nie tylko są świetnie przygotowani do egzaminu maturalnego, ale równie doskonale odnajdują się w otaczającym ich świecie.

Gwarantujemy, że wybór III Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie otworzy Wam drzwi do przyszłej kariery.

Teraz już wiesz, do jakiej szkoły ponadpodstawowej w Krakowie warto iść!

Czas spędzony w szkole ponadpodstawowej powinien nie tylko obfitować w poszerzanie swojej wiedzy, ale również w budowanie nowych relacji z rówieśnikami. W III Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie stawiamy na swobodną, rodzinną atmosferę, która bezpośrednio przekłada się na rewelacyjne wyniki w nauce naszych uczniów.

Jeśli marzysz o połączeniu efektywnej nauki ze świetną zabawą, to nasza szkoła ponadpodstawowa  z pewnością spełni Twoje wymagania. Zapraszamy!